Anadolu 500’e Naksan Damgası

Ekonomist Dergisi tarafından her yıl geleneksel olarak yapılan Anadolu’nun en büyük 500 Büyük Şirketi araştırmasında bu yılda gelenek bozulmadı ve Naksan Plastik 22.’nci sırada yer alarak sektör liderliğini korudu.

Ekonomist Dergisi’nde yer alan açıklamada, İstanbul, Ankara ve İzmir dışındaki illerde faaliyet gösteren ve yabancı sermaye oranı yüze 50’nin altında olan şirketlere yönelik araştırmanın, şirketlerin 2014 yılı ciroları baz alınarak gerçekleştirildiği belirtildi. Naksan Holding şirketlerinden Naksan Plastik sektör lideri olarak listede 22. sırada yer aldı.

HEDEFLERİMİZİ GERÇEKLEŞTİRİYORUZ
Anadolu 500’de Türkiye’nin en büyük plastik firması olduklarını ifade eden Naksan Plastik Yönetim Kurulu Başkanı Osman Nakıboğlu, “15 şirketin yer aldığı lastik-plastik sektöründe liderliğimizi sürdürdük. Naksan Plastik olarak geçtiğimiz yıla göre Ekonomist 500, İSO 500, Capital 500 ve Fortune 500′de de yükselerek üst sıralarda yer almayı başardık. Bu bizim için hem gurur verici hem de stratejimizi ve hedeflerimizi gerçekleştirdiğimizin göstergesidir” dedi.

GURUR DUYDUK
Naksan Plastik Yönetim Kurulu Başkanı Osman Nakıboğlu yaptığı açıklamada, “Yükselişimiz hem bizim için hem de Gaziantep için gurur verici bir sonuçtur. Ekonomist 500 sonuçlarının açıklanmasının ardından bu başarıdan mutluluk duyduk. Çalışanlarımızla hep birlikte el ele vererek basamakları adım adım tırmanıyoruz” dedi.

İNOVASYON ŞART
İnovasyonun başarıdaki en büyük etken olduğunu ifade eden Nakıboğlu, “Şirketlerimizdeki başarı, planlı programlı çalışmalar, doğru yatırımlar ve modern teknolojiyi kullanmanın sonuçlarıdır. Kazandıklarımızı çalışanlarımızla paylaşıyor, şehrimize dönük istihdamı da her geçen gün artırıyoruz.” diyerek sözlerini tamamladı.