NAKSAN’A ÖDÜL YAĞMURU

Naksan Holding'in dünya çapındaki şirketleri Naksan Plastik ve Royal Halı Gaziantep Sanayi Odası (GSO) tarafından düzenlenen “Gaziantep'in Yıldızları 2015” Ödül Töreni'nde 4 ödül birden alarak geceye damgasını vurdu.

Düzenlenen ödül törenine Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Belediye Başkanları ve sanayiciler katıldı.

Gaziantep Sanayi Odası tarafından düzenlenen geleneksel, ‘2015 Gaziantep’in Yıldızları Ödül Töreni’nde Türkiye’nin 500 büyük sanayi kuruluşu ve ikinci 500 büyük sanayi kuruluşu arasına giren GSO üyesi firmaların yanı sıra “TÜBİTAK ve SAN-TEZ kategorilerinde Ar-Ge”, “En Fazla Patent Başvurusu Yapan Firmalar”, ‘’En Fazla Faydalı Model Başvurusu Yapan Firmalar”, “En Fazla Marka Başvurusu Yapan Firmalar”, “En Fazla Endüstriyel Tasarım Başvurusu Yapan Firmalar” ile “Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen 100 Şirketi” kategorilerinde ödüller dağıtıldı.

Naksan Plastik ve Royal Halı ilk 500`e giren sanayi kuruluşu, En Fazla Marka ve Patent Bavurusu yapan firma ve San-Tez kategorilerinde ödülleri topladı.