Naksan Holding'e marka ve itibar ödülü...

Marketing Türkiye’nin Akademetre Araştırma ile birlikte yaptığı İtibar ve Marka Değer Performansı Araştırması’nda Naksan Holding, Gaziantep’in en çok beğenilen markası ödülünü aldı.

Marketing Türkiye tarafından düzenlenen ‘’Kurumsallaşma, İnovasyon ve Teknolojiyle Gaziantep Yarına Hazırlanıyor’’ başlıklı İnteraktif Pazarlama Zirvesinde Gaziantep’e değer katan kurum ve kuruluşlar ödüllendirildi.

Akademetre Araştırma ve Strateji tarafından hazırlanan araştırmada, Gaziantep il ve ilçelerinde 18 yaş ve üzeri kişiler ve kanaat önderleriyle, akla ilk gelen marka, yakından tanınan marka, fark yaratan marka, güven veren marka, tavsiye edilen marka, il değerlerini yansıtan marka, ticari faaliyetleri beğenilen marka, sosyal sorumluluk faaliyetleri bilinen marka, reklamları en çok beğenilen marka ve en beğenilen marka kriterleri değerlendirildi.

İPZ Anadolu zirvesinde en çok beğenilen marka ödülünü alan Naksan Holding Satınalma Müdürü Mustafa Tütüncüler, “Yaptığımız marka çalışmalarının ve Gaziantep’imize yaptığımız yatırımların böyle bir ödülle takdir edilmesi bizi onurlandırdı. Sektörlerinde lider şirketlerimizle bilinirliği yüksek bir markayız. Ancak, Gaziantep’te aldığımız bu ödül bizim için ayrıca önemli” dedi.

Tütüncüler, Naksan Holding olarak Gaziantep’e değer katacak bir çok çalışma yaptıklarını ve bu çalışmalara ilerleyen günlerde de devam edeceklerini sözlerine ekledi.