Naksan Holding Kadın Çalışanlarını 8 Martta Yalnız Bırakmadı

Faaliyet gösterdiği her alanda liderlik misyonuyla hareket eden ve iş dünyasına katkısını sosyal sorumluluk çalışmalarıyla da destekleyen Naksan Holding Dünya Kadınlar Günü’nünde çalışanları ile biraraya geldi.

Düzenlenen kahvaltı etkinliğine Naksan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cahit Nakıboğlu ve Naksan Holding Yönetim Kurulu Üyesi Taner Nakıboğlu katılarak kurumda görev yapan tüm çalışan kadınlara kırmızı karanfil dağıttılar.

Kadınların toplumdaki yeri ve çalışma hayatına daha fazla katılımı gibi konularda farkındalık yaratmak amacıyla düzenlenen kahvaltı programında; Naksan Holding yöneticileri, kadın çalışanların duygu ve düşüncelerini dinleyerek, çalışanlarla görüş alışverişinde bulundu.

Demokrasi ve iyi bir gelecek için kadınlara ve onların katılımlarına maksimum düzeyde ihtiyaç olduğunu belirten Naksan Holding Yönetim Kurulu Üyesi Taner Nakıboğlu “İş gücünde kadın katılımının daha yoğun olduğu organizasyonlar rekabette bir adım önde ilerliyor. Naksan olarak bizim de her geçen yıl holding ve bünyesindeki şirketlerde kadın çalışan sayımız artıyor” dedi.