Naksan standına yoğun ilgi

Gaziantep'te düzenlenen 3. Gaziantep İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı'nda (GAİF), Naksan Holding stant açarak iş başvurularını kabul etti.

Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü işbirliğiyle 3. kez kapılarını açan Gaziantep İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı'nda yer alan Naksan Holding standı, iş arayanların uğrak yeri oldu. Fuara gelenler, Naksan Holding Standına yoğun ilgi gösterdiler. Personel ve insan kaynakları yetkilileri ile iletişim kurma imkanına sahip olan ziyaretçiler, form doldurarak iş ve staj başvurusunda bulundu. Naksan Holding standını ziyaret eden Yönetim Kurulu Başkanı Cahit Nakıboğlu, görüşme için bekleyenlere başarılar diledi.

Gaziantep iş piyasasının eleman ihtiyacını karşılamak için düzenlen fuarın ülke ekonomisine güç katacağını belirten Naksan Holding İnsan Kaynakları Müdürü Levent Özocaklı, “Bu fuar sayesinde iş arayanlarla elaman arayanlar bir araya geliyor. Fuarın geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yılda faydalı olacağına inanıyorum” dedi.

İŞKUR Gaziantep İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen ve çok sayıda işveren ile iş arayanı buluşturmayı amaçlayan 3. İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı’na Gaziantep Valisi Erdal Ata, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Gaziantep Ticaret Odası Başkanı Eyüp Bartık, Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Cahit Nakıboğlu, İşkur İl Müdürü Siraç Ekin, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ömer Küsbeoğlu, firma yetkilileri ve ilgililer katıldı. İş arayan ve işverenin buluşma noktası' temasıyla düzenlenen fuarda mesleki alanda kursların yanı sıra, eğitim, seminer ve söyleşiler de yapıldı.