KURUMSAL


Temelleri 1940 yılında atılan Naksan Holding, kurumsal yönetim anlayışı ile değişimin hep bir adım önünde giderek sadece Türkiye'nin değil Avrupa'nın da en büyük ve başarılı gruplarından biri haline gelmiştir.
Başarılı yönetimi ile yurt ve dünya ölçeğindeki şirketleri bünyesinde bulunduran Naksan Holding, günümüzde Enerji ve Tekstil sektörlerinde faaliyet göstermektedir.
Atılan bu temel üzerinde yükselen "üretici firma" sıfatıyla, Naksan Holding; güçlü ekonomik yapısı ile ulusal ve uluslararası alanda söz sahibi bir Dünya şirketine dönüştü.

1940 yılında Gaziantep’te temelleri atılan ve Türkiye sınırlarını aşarak dünyaya uzanan Naksan Holding, bugün enerji ve tekstil alanında faaliyetlerini sektör lideri olarak sürdürüyor. Bugün Naksan Holding çatısı altında, Türkiye’nin en önemli markalarını ihtiva eden, Türkiye'ye değer katan bir çok firma bulunuyor.
Kurulduğu günden bu güne entegre üretim anlayışı ve yatırım odaklı yaklaşımı ile hizmet verdiği sektörlere katma değer yaratan Naksan Holding, Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşları arasında yer alıyor. Naksan Holding, deneyimleri çalışanları ile Türkiye ekonomisine ivme kazandırmaya devam ediyor.

Her geçen gün faaliyet alanlarını ve yatırımlarını genişleten Naksan Holding, verimliliği benimseyen yönetim anlayışı ve kaliteli insan kaynakları ile başarılı yükseliş grafiğini sürdürüyor. Çalıştığı firmalara, ölçek farkı gözetmeksizin aynı kalite ve hizmet anlayışını sunmayı prensip edinen Naksan Holding; bünyesindeki firmalarıyla açıklık ve şeffaflık ilkesinden ödün vermeyerek, yatırım stratejisi doğrultusunda topluma ve sektöre katma değer yaratarak büyümeye devam ediyor.

Hedef ve İlkeler

 • Kaynakları, kurumun faydası yönünde verimli ve değer üreten bir yapıda kullanmak…
 • Görev tanımları kapsamındaki konuları geliştirmek ve değişimi beceriyle yönetmek…
 • Çalışanların görev istek ve disiplinlerini artırmak adına motivasyonlarını yükseltmek…
 • Kurumsal sosyal sorumluluklar çerçevesinde, topluma katma değer yaratmak…
 • Şeffaf, adil, tutarlı ve esnek şirket yapısını sürekli kılmak…
 • Verilen bütün sözleri, vaad edilen koşul ve zamanlamalarla hayata geçirmek…
 • Dünya standartlarında ürünler geliştirmek,
 • Gelişime açık sektörlerde yeni iş olanaklarını yakalamak,
 • En dinamik insan kıymetlerine sahip olmak.

Misyon

Kurulduğu ilk günden bu yana, adil, etik kurallara bağlı ve tutarlı iş anlayışı çerçevesinde hizmet üretmeyi ilke edinen Naksan Holding, müşteri odaklı bir kurumsal yapıyı benimsemiştir.

Hiçbir ayrım gözetmeksizin, büyük küçük çalıştığı bütün firmalara aynı kalite ve hizmeti sunmak, Naksan Holding’in insana değer kriterinde vazgeçilmez bir prensibidir. Gerçekleştirdiği yatırım, üretim, istihdam ve kalite anlayışıyla küresel düzeyde ses getirerek örnek bir şirket olmak.

Vizyon

Müşteri memnuniyetini artırma, yeni ve daha istikrarlı bir pazar yapısı oluşturma, katma değeri daha yüksek ürünlere yönelme, ihracatı artırma hedefleriyle; Naksan Holding markasını uluslararası arenada öncü bir marka haline getirmek…

insan kaynakları
 • Bireysel ve kurumsal personel ihtiyaçlarını belirleyip analiz ederek, fark yaratacak özgün çözümler üretmek.

 • İnsana değer ilkesi çerçevesinde, eğitim, gelişim ve değişim yönündeki olumlu katkılara liderlik etmek.

 • Bireysel ve kurumsal eğitim, gelişim ve ilerlemeye katkıda bulunmak.

 • Beklentileri aşacak nitelikte, süreklilik taşıyan farklılıklar yaratmak. Herkesin kazanacağı çözümler üretmek.

 • Olumlu, yapıcı ve yenilikçi bir anlayışla, sürekli işbirlikleri kurmak.

 • Tüm çalışanlara ve başvuru yapanlara, gerekli özeni aynı düzeyde göstermek.

Naksan Holding’in başarısının temelinde stratejik yönetim anlayışının yanında değer oluşturmak, eldeki değerleri keşfederek Kurumsal yapımıza uygun olarak yetiştirmek, her yeni değerle de yeni bakışlar kazanmak anlayışı yer almaktadır.

Naksan Holding insan kaynakları yönetiminin hedefi; topluluk vizyonu ve iş sonuçlarına ulaşmak için değer yaratan insan kaynakları stratejileri geliştirmek ve bunları uygulamaktır.

Naksan Holding insan kaynakları stratejisi, faaliyet gösterilen her sektörde dünya standartlarında insan kaynakları yönetimi anlayışının benimsendiği, herkesin çalışmak istediği ve çalışmaktan guru duyduğu örnek bir topluluk olmaktır. Bu stratejilerin gerçekleştirilmesi için;


 • İşe alım ve terfi süreçlerinde seçici olan,

 • Çalışanları heyecan verici hedeflere yönlendiren,

 • Çalışanları yüksek performans standartlarıyla yöneten,

 • Yönetimi ve çalışanları sonuçlardan sorumlu kılan,

 • Çalışanlara potansiyellerini ve yeteneklerini kullanma fırsatı veren,

 • Üstün performansı ödüllendiren bir yönetim ekibi oluşturmak İnsan Kaynakları’nın önceliğidir.

Kariyer Naksan Holding, köklü kurumsal kültürü ve hedefleri çevresinde kenetlenen, motivasyonu yüksek, ilkeli, gelişime açık bir ekibe yatırım yapmayı, en temel prensiplerinden biri olarak değerlendirmektedir. Şeffaflık ilkesiyle her görüşe hakettiği değeri veren, kariyer gelişiminde performans kriterine öncelik tanıyan ve çalışanlarının gerek bireysel ve gerekse mesleki gelişimlerine büyük önem veren Naksan Holding, başarıyı teşvik ederek ödüllendiren bir yapıya sahiptir.FAALİYET ALANLARI


Çalıştığı firmalara, ölçek farkı gözetmeksizin aynı kalite ve hizmet anlayışını sunmayı prensip edinen Naksan Holding; Nakpilsa Dokuma, Royal Halı, Pierre Cardin Halı, Royal BCF, Adularya, ve son olarakta Türkiye’nin en köklü halı firmalarından olan Atlas Halı’yı bünyesine katarak, ilgi, enerji ve yüksek standartlarını daha geniş kitlelere ulaştırmayı başarmıştır.

Naksan Holding; üretimden dağıtıma, pazarlamadan satışa sinerji içerisinde çalışan tüm unsurları bir arada barındıran güçlü organizasyon yapısı, büyük pazar payı ve değerli işbirlikleri ile, gelecekte de bu gurur tablosunun üst sıralarında yer almaya kararlıdır.

Nakpilsa Dokuma San. ve Tic. A.Ş

(+90) 342 211 88 00
Adres: 4. Organize Sanayi Bölgesi, 83401 Nolu Cd. No:3
Şehitkamil - GAZİANTEP
www.nakpilsa.com

2005 yılında ROYAL HALI markası ile sektöre girmiş olan Naksan Holding, bu alanda birçok yeniliğe ve başarıya imzasını atmıştır.

Royal BCF 2005 yılı başından itibaren Naksan Holding çatısı altında faaliyet göstermeye başlamıştır. Royal BCF adı altında Makina Parça Halı İpliği, Duvardan Duvara Halı İpliği ve Araba Paspasları İpliği üretmektedir.

Adı moda ile özdeşleşmiş olan PIERRE CARDIN, 2006 yılında Naksan Holdingle halı sektörüne giriş yapmıştır.

1967 yılında kurulan ATLAS HALI, Türkiye'de ve dünyada önemli başarılara imza atmış olup, 2011 yılında Naksan Holding'in çatısı altında yeniden doğmuştur.

Royal Halı A.Ş.

(+90) 444 97 95
Adres: 4. Organize Sanayi Bölgesi. 83402 No'lu Cd. No:3
Şehitkamil - GAZİANTEP
www.royalhali.com

Pierre Cardin Halı

(+90) 444 97 72
Adres: 4. Organize Sanayi Bölgesi. 83402 No'lu Cd. No:3
Şehitkamil - GAZİANTEP
www.pierrecardinhali.com

Atlas Halı Aksesuar ve Mobilya San. Tic. A.Ş.

(+90) 212 270 44 10 / 444 28 57
Adres : Yeşilköy IDTM. A1 Blok K:17 No:475
Bakırköy / İSTANBUL
www.atlashali.com

Royal Bcf

(+90) 342 211 21 21
Adres: 1. Organize Sanayi Bölgesi 18. Cd.
Şehitkamil - GAZİANTEP
www.royalbcf.com

SOSYAL SORUMLULUK


Global arenada rekabet eden şirketler, farklılıklarını farkındalıkları ile ortaya koymak zorundadırlar. Vizyonu geniş ve geleceği gören her kuruluş, faaliyetlerinde öncelikle toplum yararını gözetmekle yükümlüdür.
Bu duyarlılığa sahip olan Naksan Holding, faaliyet gösterdiği coğrafyaya karşı toplumsal ve çevresel sorumluluklarını, insana değer ilkesi çerçevesinde, en temel ve vazgeçilmez unsurlarından biri olarak değerlendirir. Bu doğrultuda, ülkemizin ekonomik açıdan kalkınmasına ve sosyal gelişimine katma değer yaratma hedefiyle hareket eder.
Naksan Holding gelişmiş sosyal sorumluluk anlayışını, gerek kurumsal, gerekse sivil toplum örgütleri ile ortaklaşa gerçekleştirdiği projelerle ortaya koymaktadır.

NAKSAN GÜNDEM

Haberler

Basında Biz

Videolar

Naksan Holding

Adularya Enerji

Naksan Plastik

Nakpilsa Dokuma Sanayi

Atlas Halı

Royal Halı

Pierre Cardin Halı

Royal Bcf

BİZE ULAŞIN

Holding Merkez

Tel.: (+90) 342 211 88 00

Faks:(+90) 342 211 88 90

4. Organize Sanayi Bölgesi 83401 Nolu Caddde No:3

Gaziantep / TÜRKİYE

Bize ulaşın

İletişim formundan istek ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

İletişim Formu