Royal Halı A.Ş

Halı dünyasında yeniliklerin öncüsü…

2005 yılında, Gaziantep'in tanınmış ailelerinden Nakıboğlu Ailesi tarafından, Türkiye'nin önde gelen sanayi kuruluşlarından NAKSAN Holding bünyesinde faaliyete geçirilen Royal Halı, teknolojinin en son olanaklarıyla şekillenen teknik donanımı ve uzman kadrosu ile faaliyet göstermektedir.

Türk kültürünün yapıtaşlarından biri olan ve hayatımızın her alanında, binbir renk ve desen alternatifiyle özel bir yer edinen halı, günümüzde bir fon oluşturmanın ötesinde, önemli bir tasarım objesine dönüşürken, Royal Halı markası altında yepyeni yüzlere bürünerek mekanlara kişilik katma misyonunu üstlenmektedir. Royal Halı özgün tasarımları, kullandığı farklı malzemeleri ve ileri teknolojisiyle ‘yenilikçi’ bir marka olarak dekorasyon dünyasında iddialı bir şekilde öne çıkmaktadır.

Kendi üretimi iplikleriyle ve yün, akrilik, tufty , bukle halı gibi pek çok dokuma tekniğinin yer aldığı özgün tasarımlarıyla her türlü zevke hitap eden Royal Halı, farklı ebatlarda ürettiği halılarıyla, maksimum müşteri memnuniyeti sağlamayı ilke edinmiştir. 2009 yılında üretimine başlanan ve büyük beğeni kazanan Natura Koleksiyonu’nda kullanılan 3 boyutlu, gerçekçi desenler markanın tasarım yeniliklerine güzel bir örnektir.

Royal Halı, müşteri odaklı hizmet anlayışı, yenilikçi tasarımları, Ar- Ge ve inovasyon çalışmalarıyla sektöre yön veren marka konumundadır.Royal Halı ürünlerinin sadece göze hitap etmesiyle yetinmeden, kullanıcılarının hayatlarını kolaylaştırmasını da amaçlamaktadır.Türkiye'de ilk ve tek olan SigortHalı uygulamasını başlatan Royal Halı, geliştirdiği özel işlem sayesinde halıların ipliğinden kaynaklanan tozuma ve tüylenmeyi %65 oranında azaltmıştır. Bunların yanı sıra, kişiye özel halı üretimine olanak veren Custom Design ve Ebru halı ile sektörde yeniliklere imza atmaya devam etmektedir.

Royal Halı; Ar-Ge, inovasyon ve tasarım alanında ulusal ve uluslararası birçok ödüle sahiptir. Royal Halı tüketicilerinin vizyonunu genişleten, yenilikçi ürünleriyle vazgeçilmez bir marka olma hedefinde kararlılıkla ilerlemektedir.